Terug

Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-k

  • Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-k

Levertijd: op werkdagen voor 19:30 besteld morgen in huis!

  • SKU: UOC-1
  • EAN: 817882020435
  • Voorraad: 3

UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m

€ 6,95

Aan verlanglijst toevoegen

  • Gratis verzending vanaf € 250,- TooltipSnelle levering met Post NL
  • Betaal met iDeal of Bancontact of in termijnen
  • 30 dagen bedenktijd
  • Niet goed? Geld terug!
Placeholder9,3

65 geverifieerde beoordelingen

“uitstekende service en snelle levering”

Productomschrijving

Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-k

Multimode fiber cable with LC connectors.

Reviews

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-k

    Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-k

    € 6,95